Par mums. Ilze un Juris.

Ceļošana ir viena no iespējām aktīvi un saturīgi pavadīt brīvo laiku. Ceļot var ar lidmašīnu, ar savu personīgo auto, ar motociklu, ar kājām, teltīm un mugursomu, ar laivu. Mēs ceļojam ar kemperi, jo tas nodrošina iespēju apvienot daudzas no šīm ceļošanas iespējām, tai pat laikā paliekot neierobežotiem un brīviem savā izvēlē. Tā kā esam jau pirmspensijas večuki, mums ir grūti atteikties no ikdienišķās dzīves komforta. Droši vien šobrīd grūti būtu noskaņot sevi telts celšanai un nakšņošanai uz vējainās klints pie Nordkapa un nezinām, vai varētu aizbraukt no mājām ar moci, piemēram, līdz Spānijai un atpakaļ.

Mājas sajūta visur, kur vien mēs esam. Mēs mīlam katru vakaru pēc pārgājiena, vizināšanās uz diviem vai četriem riteņiem ieiet karstā dušā, katru dienu mums patīk ēst siltu mājas ēdienu, mīlam katru nakti gulēt tikai savā gultā, gribam skatīties TV vai video, patīk, ja vienmēr ir pieejams savs drēbju skapis ar sausām un siltām drēbēm.

Interesantās iespējas, ko var izmantot ceļojumā  ar kemperi: 

Izbraucieni ar motorolleri. Mūsu ceļojumi atšķiras no tiem, ko parasti lasām: "Uzkāpu mājās uz moča un aizbraucu ceļojumā uz .....".  Mēs to darām savādāk.  Lai apvienotu vēlmes pēc komforta un kaifa, ko sniedz braukšana uz diviem riteņiem, esam sapratuši, ka velosipēds nav vienīgais risinājums. Mūsuprāt, esam trāpījuši "desmitniekā", vadājot līdzi bagāžniekā motorolleri.  Šādai kombinācijai ir ļoti daudzi plusi - tā ļauj mums vieglo automašīnu ātrumā un komforā nobraukt lielus attālumus un dod iespēju izvizināties vairākus simtus kilometru uz diviem riteņiem, ko mēs nevarētu izdarīt ar velosipēdu.

Mūsu ceļojumi ar motorolleri pa Eiropu

Pārgājieni ar kājām. Izmantojam iespēju piebraukt pēc iespējas tuvāk izvēlētajam pastaigu maršrutam un neapgrūtinām sevi ar smagām ceļa somām un inventāru, jo zinām, ka atgriežoties mūs sagaidīs silta duša, vakariņas un mājas komforts.

 Braucieni ar velosipēdu.
Tās, protams, ir fiziskas aktivitātes, pēc ilgas sēdēšanas pie auto stūres, Bet tā ir arī ērta iespēja ātrāk nokļūt vietās, kur ar automašīnu piekļuve ir liegta vai sarežģīta - pilsētas centrs, vai kāda dabas taka.