Pāriet uz galveno saturu
CEĻOJUMI AR KEMPERI
  • Sākums
  • Blogs
  • Par mums
  • Kontakti
  • Galerijas
  • MARŠRUTI
  • KEMPINGI
  • SERVISI
  • DAŽĀDI
    • ATBILDES
    • KO ŅEMT LĪDZI
    • KĀ SALABOT
    • UZLABOJUMI
    • PĀRDODU
    • INFO

Galerija

31.03.2023. saņēmu rēķinu no Norvēģijas par maksas ceļu izmantošanu 16,70 eur. Bet, dīvaini, vai prāmji viņiem ir palikuši bezmaksas? 

Par prāmjiem neko nemaksājām.







Visas galerijas
Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.